«Шкільний енергоаудитор»

Партнерською мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» в рамках проекту ПМГ ПРООН/ГЕФ проводився конкурс «Шкільний енергоаудитор», мета якого – поширення знань та популяризація заходів щодо підвищення енергоефективності, а також розширення можливостей та підвищення спроможності молодіжних громад. У Конкурсі взяли участь навчальні заклади усієї України. У результаті члени журі визначили 3 перших місця, 3 других і 4 третіх. Команда ВПУ-22 м. Сарни у складі трьох учасників (учениці груп 20-21 бух. – Наталія Шепель, Тетяна Дриганець, Юлія Прозапас) посіла почесне ІІ місце за колективну роботу щодо питань енергоменеджменту та енергоаудиту у навчальному закладі. Керівник проекту – викладач біології та екології Ірина Гаврилюк.

У своїй конкурсній роботі учасники висвітлили інформацію про заходи, які проходять в училищі під гаслом «Зелена планета», про участь у різноманітних екологічних акціях, семінарах та конференціях, які розкривають причини і наслідки змін клімату, а також заходах із підвищення енергозбереження та енергоефективності в училищі, до яких входять утеплення даху, стін, заміна вікон, дверей, радіаторів, ламп, системи опалення, зокрема газового котла на твердопаливного тощо.

Для збереження середовища свого існування Людина повинна мати екологічну культуру та екологічну свідомість. А це, по суті, запорука існування та розвитку суспільства в цілому. Екологічна освіта збагачує людину знанням про закони, принципи і правила безпечного співіснування з природним середовищем, збереження природних ресурсів та мальовничості наших ландшафтів, їх біорізноманіття, підвищення якості повітря, води, ґрунту та ощадливе використання вичерпних природних ресурсів. Саме така екологічна освіта, яка систематично проводиться у ВПУ-22, була представлена на конкурсі «Шкільний енергоаудитор».

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *