Профілактика жорстокої поведінки серед учнів

Проблема насильства у дитячих колективах останніми роками стала досить актуальною для нашого суспільства. Чим далі, тим частіше можна спостерігати факти насильства і жорстокості в учнівських колективах.

З метою профілактики та запобігання вияву жорстокої поведінки серед учнів училища заступником директора з виховної роботи Ларисою Шапірко і практичним психологом Людмилою Бричкою був організований інтерактивний семінар з педагогами закладу за темою «Профілактика різних видів та форм насильства в учнівському колективі».

Для участі у семінарі був запрошений педагог соціальний Сарненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вероніка Коваль, яка основну увагу акцентувала саме на «буллінгу». Вероніка Валентинівна ознайомила педпрацівників з поняттям даної поведінки, її причинами і наслідками і в цікавій інтерактивній формі пояснила форми роботи у ситуаціях, які виникають серед учнів. Протягом семінару усі учасники дійшли спільної думки: проблема є, вирішувати її необхідно спільно, тобто учні-педагоги-батьки-соціальні служби-поліція. І що найважливіше – привчати наших дітей не бути байдужими.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *