Форум “Розумна енергетика в освіті”

1-2 червня 2018 року у м. Київ на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Національного природного парку «Голосіївський» Мінприроди України відбувся Форум «Розумна енергетика в освіті».

Команда ВПУ-22 у складі викладача екології Ірини Гаврилюк та учениці групи 21 бух. Тетяни Дриганець здобула ІІ місце у конкурсі «Шкільний енергоаудитор» в рамках ініціативи ПМГ ПРООН/ГЕФ «Розумна енергетика в освіті», за що й були нагороджені дипломами під час офіційної частини Форуму.

Протягом 2-х днів у Києві учасники конкурсу були задіяні у різноманітних заходах: тренінг з енергозбереження «Крок за кроком» для педагогів; секція для учнів «Екологічна гра»; майстер-класи з усіма учасниками «Еконамисто», «Енергія з повітря»; екскурсія до Національного природного парку «Голосіївський»; похід по екологічним стежкам «Від Феофанії до Дідорівни», «Перстень Мавки»; заняття в «Зеленому класі», протягом якого Тетяна здобула перемогу у конкурсі малюнків.

Екологічна освіта збагачує людину знанням про закони, принципи і правила безпечного співіснування з природним середовищем, збереження природних ресурсів, що і хотіли донести учасникам організатори Форуму.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *