Україна починається з тебе

Саме таку тему мав цьогорічний перший урок, з якого розпочалося навчання у ВПУ-22 м. Сарни. У головній світлиці училища – ошатно прибраній актовій залі, де предмети українського побуту поєдналися зі змістовною книжковою виставкою, старовинними та сучасними рушниками, що надавали залі особливого колориту, створювали атмосферу українського духу, зібралися першокурсники. Разом з викладачем Тамарою Киреєвою вони мандрували рідною землею, слухали патріотичні поезії та пісні, переглянули відеофільми про тепер уже рідне училище, які створили наші випускники, слухали про героїв нарисів районного часопису «Сарненські новини» Миколу Білотіла та Дениса Ткачука, майстрів виробничого навчання, які прославляли навчальний заклад своїми справами і моральними вчинками. Згадали присутні і тих, хто ціною свого життя чесно виконав свій військовий обов’язок – Ярослава Губеню і Леоніда Озеранчука.

Притихлі і схвильовані учні за мить стали дорослішими і серйознішими, адже перед ними постали конкретні приклади, особистості, які спонукають продовжити плідний шлях своїх попередників і примножити скарбницю добрих справ училища своїми власними досягненнями.

Під акорди пісні Тіни Кароль «Україна – це ми» учні покидали залу з вогниками в очах і шляхетними намірами на майбутнє навчання.

Щедрого, плідного і мирного навчального року усім учасникам

освітнього процесу ВПУ-22 м. Сарни!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *