Рік здійснених мрій

У перші осінні, ще по-літньому теплі дні в училищі були підведені підсумки роботи учнівського колективу за 2017-2018 навчальний  рік. Протягом минулого навчального року було зроблено чимало хороших справ:  акції «Грані  добра», «Милосердя», «Макулатура», «Разом до життя», «Не будь байдужим», «Козацькому роду не буде  переводу»; ми брали активну участь як в районних,  так і обласних конкурсах,  змаганнях, фестивалях, де отримували призові  місця. Хоровому колективу «Водограй» було присвоєно  звання «Зразковий  хоровий колектив».

На урочистій лінійці заступник директора з виховної роботи Лариса Шапірко  зачитала наказ, в якому були відмічені кращі  учні  училища, з них:  12 учнів занесені на училищну Дошку Пошани,  21 учень відзначений грамотою  та 22 учням оголошено подяку за відмінне навчання та хорошу поведінку.   Учні-учасники гуртків художньої самодіяльності та спортивних заходів за активну  участь в спортивному  житті  та культмасовій роботі училища були заохочені солодощами.

Наше училище – це велика дружна сім’я, якою по праву пишається кожен її член. Для нас стало доброю традицією разом вирішувати творчі завдання, що стоять перед колективом, разом дбати про імідж закладу. Нехай ця чудова традиція буде збережена і в цьому навчальному році та принесе колективу нові успіхи!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *