Святковий концерт до Дня вчителя

2 жовтня у ВПУ-22 відбувся урочистий захід, присвячений Дню вчителя та працівників професійно-технічної освіти. Педагогічний колектив вітали: адміністрація, профспілковий комітет і, звичайно, учні. Особливий тон у привітаннях задали цього разу першокурсники, адже саме вони підготували найбільше номерів: жартівливі привітання з обіцянками берегти здоров’я наставників та вчитися тільки на «12», вірші, пісні, гумористичні сценки, танці. І новачкам усе вдалося, незважаючи на дуже короткий термін для підготовки концерту.

Але не пасли задніх й учні інших курсів. І це не дивно, тому що серед них улюбленці публіки – сольні співаки Анна Гунько, Марина Сидорчук, Катерина Павловець (кер. Василь Сергійчук), читець гуморесок Анатолій Нікітчук (кер. Надія Фесовець), зразковий танцювальний колектив «Камелія» (кер. Тетяна Юрчик), зразковий хоровий колектив «Водограй» (кер. Олена Панасюк) та інші. Але особливого успіху досягли автори фільму «Святкове інтерв’ю», в якому вони по-доброму пожартували з викладачами, зробивши їхні відповіді музичними.

У кінці концерту, спостерігаючи настрій глядачів, робимо висновок – усе вдалося. Виконуючий обов’язки директора Володимир Городнюк щиро подякував усім організаторам і учасникам урочистостей та відзначив кращих працівників закладу подяками, почесними грамотами та свідоцтвами про занесення на Дошку Пошани.

Із святом, училищна родино! Наснаги тобі, добра і процвітання!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *