Екскурсія до свого майбутнього

Екскурсія у заклад професійної освіти як одна з форм профорієнтаційної роботи дає можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи.
Вище професійне училище №22 м. Сарни готує працівників будівельної та автомобільної галузей, кухарів, кондитерів та обліковців (реєстрація бухгалтерських даних). Учні випускних класів Сарненських загальноосвітніх навчальних закладів № 3 та № 6 завітали до нас, щоб отримати більше інформації про напрями підготовки та побачити матеріально-технічну базу на власні очі. Знайомство з училищем розпочав Сергій Брик – заступник директора з навчально-виробничої роботи. Він розповів про здобутки та досягнення, успіхи учнів училища, перспективи розвитку навчального закладу, ознайомив їх з умовами вступу, а також наголосив на усвідомленні та важливості вибору професії. На початку заходу начальник відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості Людмила Супрунець поінформувала школярів про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії, враховувати не тільки бажання, але і її затребуваність на ринку праці. Присутніх чекала оглядова екскурсія аудиторіями, майстернями та територією закладу, що супроводжувалося бесідою про становлення навчального закладу, завдання професійної підготовки, учнівське і громадське життя. Гості мали змоги побачити виробниче навчання і виконання практичних робіт безпосередньо на об’єкті.
Кожна людина є будівельником своєї долі. Тому до вибору свого професійного майбутнього потрібно підійти виважено. А фахівці ВПУ № 22 м. Сарни завжди готові стати в цій справі надійними порадниками. Організована екскурсія виявилася інформативною і пізнавальною для майбутніх випускників, що допоможе їм у виборі майбутньої професії.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *