Стаття про удосконалення освітнього процесу

Упровадження ІКТ у процес підготовки кухарів

Одним із дієвих способів підготовки  компетентних працівників є використання сучасних інформаційних технологій. Інформаційні технології – це одне ціле сучасного світу в цілому та освітнього процесу зокрема.

Якісне викладання предметів за професією «Кухар» залежить від використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет.

З використанням комп’ютерних технологій матеріал, а саме при викладанні предметів кулінарного профілю, не тільки цікавіший, але й доступніший для учнів.

Час не стоїть не місці, змінюються кулінарні смаки, створюються кулінарні шедеври, використовуються нові продукти та нові методи приготування страв. І викладач може швидко отримати найновішу інформацію, яку використає при викладанні тієї чи іншої теми.

Завдяки цьому підвищується авторитет педагога, авторитет закладу, в якому він працює, та авторитет профтехосвіти в цілому, що є  профорієнтаційною роботою.

Для використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні предметів кулінарного профілю в училищі створені відповідні умови. Так, кабінет спецтехнології має комп’ютер з мультимедійним проектором з підключенням до мережі Інтернет, тому усі уроки проходять з унаочненням та демонстрацією матеріалу, що викладається.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *