ЗМІ про нас

“Уміти побудувати, заробити гроші і прогодувати

свою сім’ю”

Таким мотиваційним лозунгом пронизана стаття у часописі “Сарненські новини” про педагога ВПУ-22 м. Сарни, викладача вищої категорії, “викладача-методиста”, очільника методичної комісії професійної і практичної підготовки будівельників Тетяну Веретюк.

Любить навчати і передавати знання іншим, відмінно володіє технологією мулярних і пічних робіт, організацією будівельного виробництва. Знає методику викладання та способи зацікавлення учнів, постійно займається самоосвітою, адже переконана, що справжній майстер неодмінно повинен іти в ногу з часом і розумітися на всіх новинках у будівельній галузі від матеріалів до технології робіт з ними. Тетяна Василівна пишається своїми вихованцями, які працюють за фахом, будують власні будинки, відкривають будівельні фірми, навчаються у вищих навчальних закладах Києва, Львова, Рівного, Луцька. Багато її учнів продовжують справу будівельника у стінах училища.

Як фахівець Тетяна Василівна вважає, що робітничі кадри потрібні завжди і хоче, щоб на профтехосвіту звертали більше уваги. Упевнена, що схід знову буде українським і його доведеться відбудовувати, тому роботи буде багато. Викладач часто повторює учням слова, які вважає своїм життєвим кредо: “Бог створив Землю, а все, що на ній – будівельники!”.

 

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *