Без мови нашої, юначе, й народу нашого нема…

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» – писав Панас Мирний. Багата і милозвучна наша рідна українська мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія народу, його душа, культура.

Вихователь учнівського  гуртожитку Оксана  Коваленко разом  зі своїми вихованцями  підготували та провели виховний  захід «Без мови нашої, юначе, й народу нашого нема…». У ході  заходу були  презентовані  відеоматеріали та розповіді про тернистий шлях нашої мови, історію її виникнення, читці декламували вірші, акцентуючи увагу на важливості  української мови в сучасному житті. Не обійшлося і без сумної ноти: згадали події, коли українська мова і писемність заборонялась, закривалися школи, бібліотеки, припиняли роботу друкарні.

Завершальним  акордом  заходу  було душевне виконання пісні «Мова єднання». Українська мелодія запалила своєю енергетикою зал. Захід був проведений  змістовно та цікаво. Учні ще раз переконалися, що рідна мова – це «мова єднання», братньої любові та поваги, взаємопідтримки й розуміння.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *