Що означає толерантність?

У рамках тижня толерантності в учнівському гуртожитку практичним психологом Людмилою Бричкою було проведено заняття з елементами тренінгу за темою «Що означає толерантність?».

Мета заняття була спрямована на те, щоб сформувати в учнів чітке уявлення про толерантність; стимулювати уяву учнів у пошуках власного розуміння толерантності; розвивати навички спілкування з іншими людьми, взаємодії з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості.

Людмила Сергіївна розповіла учням, звідки пішло слово «толерантність» та яке його значення. Працюючи в групах, розгадували кросворд по темі,  створювали квіти толерантності, де записували, які якості повинна мати толерантна людина. Вправа із складання паперу дала можливість учням наочно переконатися, що всі люди різні, тому дуже важливо сприймати один одного такими, якими ми є. У цьому і полягає наша сутність – людяність!

Заняття пройшло у теплій, невимушеній атмосфері, де учні могли розширити свій кругозір, дізнатися щось цікаве про себе, проявити себе та висловити свою точку зору.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *