Обласний семінар керівників гуртків художньо-естетичного напряму

Сьогодні на базі ВПУ-22 м. Сарни проходить обласний семінар з керівниками гуртків художньо-естетичного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти під керівництвом навчально-методичного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ у Рівненській області. Під час семінару організатори та учасники ознайомилися з матеріально-технічною базою училища, отримали змогу насолодитися невеликою концертною програмою, яка продемонструвала роботу чотирьох гуртків естетичного напряму: вокально-інструментальний, хоровий, розмовного жанру та хореографічний. Володимир Климюк, директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ у Рівненській області від імені гостей подякував керівникам та учасникам художньої самодіяльності  за неймовірну насолоду від святкового дійства і побажав нових звершень, досягнень і злетів.

За круглим столом, модератором якого була Людмила Сидорчук, методист навчально-методичного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ у Рівненській області, відповідно до теми  “Оновлення змісту навчально-виховного процесу в гуртках художньо-естетичного напряму” учасники семінару розглянули такі основні питання:

  • Сучасні підходи до проблеми розвитку творчих здібностей особистості в гуртках художньо-естетичного напряму.
  • Результативність участі у масових заходах з учнівською молоддю на обласних та всеукраїнських рівнях.
  • Організація самоосвітньої діяльності керівника гуртка як основа підвищення професійної компетентності.
  • Використання мережі Інтернет для підготовки та проведення занять у гуртках художньо-естетичного напряму.

Своїм досвідом роботи щодо організації діяльності гуртків у системі національно патріотичного виховання учнівської молоді поділилася Надія Фесовець, керівник гуртка-методист ВПУ-22.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *