Конкурс фахової майстерності за професією “Столяр”

Протягом тижня в училищі проходив конкурс фахової майстерності серед учнів за професією «Столяр». Відповідно до положення про конкурс у ньому взяли участь 6 учнів ІІ року навчання (група 10 ст.

). Організатор і наставник – майстер виробничого навчання Василь Дудинець, який розробив етапи конкурсу, відповідні завдання та умови, правила безпеки праці та критерії оцінювання.

Конкурс проходив у 2 тури:

  • теоретичний – виконання завдання з професійно-теоретичної підготовки (час виконання – 1год), який включав 70% питань з технології столярних робіт і 30 % – з матеріалознавства і охорони праці;
  • практичний – виготовлення табурета (час виконання – 4год), який включав: розкрій плити за розмірами, розмітку заготовки ніжок, вирізання електролобзиком для надання форми, поклейка країв деталей та шліфування, розмітка деталей під свердління, збирання виготовлених деталей табурета.

Журі звертало увагу на дотримання технології виготовлення табурета, якість виконання робіт, організацію робочого місця, дотримання безпечних умов праці. За результатами 1 і 2 турів визначили таких переможців:

ІІІ місце – Бікус Віталій

ІІ місце – Муляр Віталій

І місце – Чудік Віталій

Вітаємо з перемогою!

 

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *