Інтегрований урок біології і хімії

Світ, у якому ми живемо, багатогранний, у ньому тісно переплітаються різноманітні процеси та явища, які стають об’єктами вивчення багатьох наук, особливо пов’язаних між собою. Саме такий зв’язок навчальних предметів демонструють викладачі біології і хімії Ірина Гаврилюк та Євгенія Тутука.

6 грудня вони провели відкритий інтегрований урок за темою «Питна вода та її значення для здоров’я людини», яка особливо актуальна у час дефіциту питної води на планеті. Протягом уроку учні узагальнили знання про воду як найпоширенішу речовину Землі, її фізичні й хімічні властивості, виконали практичну роботу на визначення кількості води у власному організмі.

Євгенія Олексіївна зосередила увагу учнів на молекулі води та її властивостях, згадала про важливість мінеральних вод для організму, розповіла про методи очистки води, в тому числі й у побуті. Ірина Миколаївна акцентувала увагу на біологічному значенні води для людини, для чого підготувала пам’ятки «Правила вживання води». Загалом викладачі навчали учнів здоров’язбережувальним компетенціям та ощадливому ставленню до водних ресурсів.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *