Про нас пишуть

У регіональному виданні Рівненської області «Сарненські новини» за минулий тиждень була надрукована стаття у рубриці «Грані професії», у якій був висвітлений професійний шлях нашого колеги, викладача спецпредметів, майстра виробничого навчання з підготовки монтажників сантехнічних систем і устаткування, голови методичного об’єднання Віталія Сашка.

«Професія сантехніка стає знову престижною» – ці слова Віталія Олександровича пройшлися червоною ниткою через усю статтю. Він розповів про перші кроки участі ВПУ-22 м. Сарни в українсько-швейцарському освітньому проекті «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні», про створення навчально-практичного центру з підготовки сантехніків на базі училища, про сучасне обладнання, навчально-методичні матеріали, високотехнологічні інструменти та новітні технології навчання учнів.

ВПУ-22 постійно розвивається, крокує вперед, витримуючи вимоги часу, саме тому у нас йде акцент на сучасні професії, модернізацію освіти та інноваційні виробничі технології.

 

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *