Вчимо і вчимося самі

Тиждень будівельних професій продовжується, і сьогодні за планом – показ презентацій, які демонструють упровадження в освітній процес закладу новітніх будівельних матеріалів, технологій та інновацій у навчально-методичному забезпеченні для підготовки будівельників.

Майстер в/н Марія Борисюк презентувала порівняльну характеристику матеріалів для утеплення фасадів, а саме: властивості, переваги і недоліки мінеральної вати та пінополістирольних плит, область застосування цих матеріалів у сучасному будівництві.

Викладач спецпредметів Тетяна Веретюк і викладач інформатики Олена Дударик поділилися досвідом створення електронного засобу навчального призначення – блогу за темою «Перегородки із штучного матеріалу у житлових будівлях». Матеріал підібраний для використання учнями, майстрами в/н та викладачами будівельного профілю. Він дає можливість вільного доступу за допомогою Інтернету і будь-якого гаджету до змісту теми, ознайомлення з теорією, перегляду відеороликів і презентацій, а також забезпечує перевірку знань на основі тестів і контрольного зрізу.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *