Про майбутнє пам`ятай – воду ти оберігай

Щорічно в кінці березня відзначається Всесвітній день водних ресурсів, метою якого є  звернення уваги на важливість доступу до прісної води. Адже, як відомо, вода на Землі буквально означає життя, і про це мають пам`ятати всі жителі планети.

Ось і в гуртожитку нашого  закладу під керівництвом вихователя Ніни Федорович був проведений квест «Про майбутнє пам`ятай – воду ти оберігай». Було сформовано 4 команди по 3 учасники. Кожна команда отримала маршрутні листи, де були вказані станції, які їм необхідно  пройти.

На станції «Оригінальній» команди обрали капітанів, оголосили назву своїх команд: «Сантехніки» , «Екстремали»,  «Дельфіни» ,«Капітошки» та озвучили девізи команд. На станціях «Загадкова», «Ерудит», «Всесвітня подорож», «Економічна» координаторами враховувались швидкість і вірність виконання завдань. Найцікавіші для глядачів були станції «Ритмічна» (учасники зображали  воду за допомогою танцювальних рухів), «Дивний художник» (представники команд  домальовували  портрет краплі води). На станції «Мандрівник» команди отримали  щирі оплески за завдання сфотографуватись на фоні водного об`єкту на території училища. Вдало справились всі команди.

За  свою рішучість, наполегливість, дисциплінованість та ініціативність, уміння працювати в команді усі учасники були нагороджені солодощами.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *