Вітання з нагоди Дня працівників освіти

Щорічно у  першу неділю жовтня відзначаємо професійне свято працівників освітянської сфери. Для привітання педагогічного колективу до ВПУ-22 м. Сарни завітали міський голова Світлана Усик та за дорученням голови районної ради Руслана Серпенінова – Олексій Лавор.

Світлана Усик  висловила вдячність працівникам освітнього закладу за постійне піклування про здобувачів освіти, їх розвиток. Відзначила високий фаховий рівень педагогічних працівників, підкреслила здобутки усього колективу.

За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток освіти міста та з нагоди  Дня працівників освіти Світлана Усик вручила Подяки міського голови: Ользі Литвинець, викладачу спецпредметів та  Валентині Журавель, майстру виробничого навчання.

Олексій Лавор переказав вітання від голови районної ради Руслана Серпенінова, висловив вдячність колективу  за великий вклад у розвиток освіти Сарненщини. Побажав міцного здоров’я, мирного неба, успіхів.

За творчу наполегливу працю, плідну педагогічну діяльність, високі результати в освітній галузі та з нагоди Дня працівника освіти Олексій Лавор вручив Подяку колективу ВПУ-22 м. Сарни від голови Сарненської районної ради Руслана Серпенінова.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *