Практичне заняття з протипожежної безпеки

Надзвичайно важливим питанням у забезпеченні життєдіяльності закладу  освіти  є дотримання пожежної безпеки.Кожен учасник  освітнього процесу  повинен дотримуватись всіх вимог пожежної безпеки, і не лише знати теорію, а й вміти діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Для працівників  гуртожитку, з ініціативи адміністрації  закладу освіти рятувальники ДПРЧ-8 ГУ ДСНС УКРАЇНИ м. Сарни  та  завідувач Сарненських  територіальних курсів пункту  НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської областіВолодимир Денисюк провели навчання з  дотримання правил  пожежної безпеки.У ході зустрічі звернули увагу на типи надзвичайних ситуацій, основні вимоги та правила пожежної безпеки на робочому місці й у побуті,а також нагадали алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. Особливу увагу працівники Служби порятунку 101 приділили питанню правильної та швидкої евакуації,розповіли про  первинні засоби пожежогасіння та правила їх експлуатації, надання першої долікарської допомоги .

Для учасників  заходу провели практичні   навчання з  надання  першої  долікарської   допомоги  та тренування щодо ліквідації  умовної  пожежі за допомогою вогнегасників.

З метою навчання  правильних дій на випадок пожежі, в  гуртожитку  оголосили умовну пожежу. Працівники гуртожитку,зорієнтувавшись у ситуації, організували евакуацію жильців гуртожитку . Під час евакуації всі присутні діяли відповідно до плану, покидаючи приміщення у визначеному порядку.
Рятувальники продемонстрували бойове розгортання пожежно-рятувального підрозділу, як   гасять пожежі, подаючи воду із пожежного рукава.До  навчань  також  були залучені служби взаємодії цивільного  захисту  міста .
Підводячи підсумок проведеного, зроблено висновок, що такі практичні заняття необхідні. Вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування у разі виникнення надзвичайних подій.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *