Дарунки рідній мові

До Міжнародного дня рідної мови приурочили свої здобутки у Всеукраїнській олімпіаді “Всеосвіта Зима – 2020-2021” здобувачі освіти ВПУ-22 м. Сарни. Маємо такі здобутки:

І місце 

Слесар Олексій, Павлушко Микола (група 22 бух)

Попович Дмитро, Мирко Станіслав, Супрунчук Олександр (група 22 ам)

ІІ місце

Петрушкевич Максим (група 22 ам)

ІІІ місце

Цицюра Віктор, Опалько Дмитро (група 22 ам)

Ми пишеємося вами, наші переможці, адже своїми знаннями, вміннями та наполегливістю ви довели, що українська мова має багато прихильників, поціновувачів серед молоді.

Успіхів вам у нових звершеннях на шляху пізнання рідного слова.

за висновками першого етапу конкурсу “Талановита Україна”, право представляти наш навчальний заклад в другому етапі обласного дистанційного конкурсу будуть К. Дриганець та В. Захожий з уривком з п’єси Ж. Безп’ятчук “діалог зі снайпером”.

«Затверджую»                                                                                                  Директор ВПУ-22 м.Сарни ____________В.ГОРОДНЮК План виховної роботи  на квітень  2024 р. І курс Дата провед. Час провед Назва заходу Місце проведен Відповідальний щоденно 9.00 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА  ХВИЛИНА МОВЧАННЯ аудиторії колектив  закладу протягом місяця     Обласний конкурс декоративно –ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край  »   Л. Шапірко керівники груп 04.04. […]

У нас в закладі пройшов І етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Членами журі серед конкурсантів обрано кращих – Криницьку Софію та Камзьолу Софію. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.