Матеріально-технічне забезпечення

Територія  закладу освіти  складає 11.4 га, заасфальтоване подвір’я, влаштовані пішохідні доріжки з твердим покриттям, зручний заїзд, зелені насадження (дерева, кущі, клумби). Загальна площа приміщень складає  20109 м2, корисна площа приміщень – 13947 м2.

Освітній процес організовано в 11 будівлях, які облаштовано пандусами. Обладнано: 45 навчальних кабінетів;   3 комп’ютерні класи; 28 навчально-виробничих майстерень та лабораторій; кабінет дистанційного навчання; навчальний полігон; автодром; актова зала; центр кар’єри; 2 спортивні зали; тренажерна зала, обладнана сучасними тренажерами; хореографічний клас; бібліотека з читальним залом та доступом до мережі Iнтернет; стадіон.

У закладі наявний гуртожиток на 360 місць у якому створені належні умови для проживання, навчання та організації дозвілля. На базі ВПУ №22 створені п’ять навчально-практичні центри для підготовки:

  • будівельників за матеріалами і технологіями «Хенкель Баутехнік (Україна)»  концерну   Хенкель;
  • монтажників гіпсокартонних конструкцій за матеріалами і технологіями «КНАУФ Гіпс Київ»  німецької компанії КНАУФ;
  • монтажників сантехнічних систем і устаткування за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”.
  • «Сучасні деревообробні технології» для підготовки для підготовки висококваліфікованих робітників за професією  «Верстатник деревообробних верстатів».
  • “Центр технологій на автомобільному транспорті “Північ” для підготовки кваліфікованих робітників за професіями “Майстер з діагностики електронного устаткування автомобілів” та “Рихтувальник кузовів”.