Підготовка та графік проведення ЗНО

НМТ-2024: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

З 14 березня до 11 квітня усі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, можуть зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року, створивши персональний кабінет за допомоги спеціального сервісу.

У 2024 році для швидшої і зручнішої реєстрації потенційні вступники можуть скористатись застосунком Дія для автоматичного заповнення персональних даних. Достатньо надіслати копію цифрового паспорта (ID-картки або закордонного) через Дію у процесі створення персонального кабінету. У такому разі не потрібно буде вручну вводити персональні дані і завантажувати сканкопії паспорта та картки платника податків. Необхідні персональні дані підтягнуться з копії цифрового документа автоматично.

Наголосимо, що потенційні вступники під час створення персонального кабінету в спеціальному сервісі можуть також самостійно зазначити особисті дані (реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу).

Потім потрібно виконати такі дії:

  • зазначити реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років», указати на потребу створення особливих (спеціальних) умов)вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де він / вона планує проходити НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.
Сервіси для підготовки до ЗНО Тренувальне онлайнове тестування http://lv.testportal.gov.ua:8080/

Тренувальне онлайнове тестування