Вступникам
Онлайн анкета – заявка на вступ у 2024-2025 навчальному році
Телефони приймальної комісії – 0991941622, 036553805.
Чому варто обрати наш заклад
Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.
Вище професійне училище №22 м. Сарни це:
1. Усвідомлений вибір майбутньої професії.
2. Грамотно організований навчальний процес.
3. Наявність практик за фахом.
4. Конкуренція на ринку праці.
Ваша дитина під опікою класного керівника.
Як стати учнем
Познайомся з навчальним закладом:
Обери професію за покликанням:
Познайомся з правилами прийому:
Приготуй документи, необхідні до вступу:
Звернись до приймальної комісії:
ІНКЛЮЗІВНЕ НАВЧАННЯ
Читати детальнішеВступна кампанія 2024
Прийом документів розпочинається 03.06.2024
До початку прийому заяв для вступу залишилося:
Якщо виникли запитання, ви можете написати нам або зв'язатися за телефоном на строрінці:
Можливо ви знайдете відповідь на сторінці:
новини
Облаштування та будівництво дороги найважливіша галузь будівництва. Тільки досвідчені фахівці, з використанням сучасних дорожньо-будівельних машин, зможуть виконати цю роботу якісно. Для підготовки висококваліфікованих фахівців європейського рівня, здатних для виконання виробничих завдань будь-якої складності у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни відкрито навчально-практичний центр «Центр інноваційного транспорту для дорожнього будівництва». Центр відкрито за сприяння Європейського […]
В рамках «Тижня безпеки» до Вищого професійного училища № 22 м. Сарни завітав головний інспектор запобігання надзвичайним ситуаціям Сарненського районного управління головного управління ДСНС України в Рівненській області Вадим ЛІТВІН. В ході зустрічі інспектор надав здобувачам освіти рекомендації щодо ураження мінами та вибухонебезпечними предметами, а також ознайомив із загальними правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях. Поінформований […]