Відкриття НПЦ «Сучасні деревообробні технології»

Сьогодні,  у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни  відбулось урочисте відкриття навчально-практичного центру «Сучасні деревообробні технології».

Відкриття  центру дасть можливість:

  • сформувати сучасне освітнє середовище та інформаційно-комунікативний простір у закладі освіти;
  • проводити навчання за гнучкими програмами для усіх вікових категорій;
  • забезпечити відповідність професійних навичок випускників вимогам роботодавців та ринку праці;

Почесними гостями на відкритті стали: голова Рівненської обласної державної адміністрації –        Віталій КОВАЛЬ; начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації – Петро КОРЖЕВСЬКИЙ; Сарненський міський голова – Руслан СЕРПЕНІНОВ; голова Сарненської районної ради – Ярослав ЯКОВЧУК та голова Сарненської райдержадміністрації – Олександр КОХАН.

Майбутній центр має стати платформою для співпраці закладів професійної (професійно-технічної) освіти, місцевих органів влади та роботодавців.

В рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства” та до Дня боротьби зі СНІДом, психологом Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Антоном Морським, було проведено просвітницький захід “ТИ МАЄШ ЗНАТИ”, який був спрямований на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності про ВІЛ / СНІД та його профілактику.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом психологічною службою Вищого професійного училища № 22 м. Сарни була проведена акція “Червона стрічка проти СНІДу”. Головна мета якої – привернути увагу інших людей до цього питання, підвищити обізнаність про епідемію СНІДу та способи передачі ВІЛ, а також підтримати хворих на СНІД. Кожен небайдужий зміг внести свій вклад у […]