Відкриття НПЦ «Сучасні деревообробні технології»

Сьогодні,  у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни  відбулось урочисте відкриття навчально-практичного центру «Сучасні деревообробні технології».

Відкриття  центру дасть можливість:

  • сформувати сучасне освітнє середовище та інформаційно-комунікативний простір у закладі освіти;
  • проводити навчання за гнучкими програмами для усіх вікових категорій;
  • забезпечити відповідність професійних навичок випускників вимогам роботодавців та ринку праці;

Почесними гостями на відкритті стали: голова Рівненської обласної державної адміністрації –        Віталій КОВАЛЬ; начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації – Петро КОРЖЕВСЬКИЙ; Сарненський міський голова – Руслан СЕРПЕНІНОВ; голова Сарненської районної ради – Ярослав ЯКОВЧУК та голова Сарненської райдержадміністрації – Олександр КОХАН.

Майбутній центр має стати платформою для співпраці закладів професійної (професійно-технічної) освіти, місцевих органів влади та роботодавців.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.