Природничо-математичний квест

В рамках тижня прородничо-математичних дисциплін у ВПУ-22 м. Сарни було проведено квест “Perseverense”, учасниками якого були представники чотирьох освітніх груп: 22 ам, 21 кух, 130 мех, 28 вб.

Усасники квесту пройшли 6 локацій, де показали свої знання з фізики, математики, біології, економіки, а також вміння працювати з бібліотечними каталогами.

У чесній боротьбі перемогу здобула команда “Qweens” (21 кух). Вітаємо переможців!

за висновками першого етапу конкурсу “Талановита Україна”, право представляти наш навчальний заклад в другому етапі обласного дистанційного конкурсу будуть К. Дриганець та В. Захожий з уривком з п’єси Ж. Безп’ятчук “діалог зі снайпером”.

«Затверджую»                                                                                                  Директор ВПУ-22 м.Сарни ____________В.ГОРОДНЮК План виховної роботи  на квітень  2024 р. І курс Дата провед. Час провед Назва заходу Місце проведен Відповідальний щоденно 9.00 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА  ХВИЛИНА МОВЧАННЯ аудиторії колектив  закладу протягом місяця     Обласний конкурс декоративно –ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край  »   Л. Шапірко керівники груп 04.04. […]

У нас в закладі пройшов І етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Членами журі серед конкурсантів обрано кращих – Криницьку Софію та Камзьолу Софію. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.