В рамках тижня прородничо-математичних дисциплін у ВПУ-22 м. Сарни було проведено квест “Perseverense”, учасниками якого були представники чотирьох освітніх груп: 22 ам, 21 кух, 130 мех, 28 вб.
Усасники квесту пройшли 6 локацій, де показали свої знання з фізики, математики, біології, економіки, а також вміння працювати з бібліотечними каталогами.
У чесній боротьбі перемогу здобула команда “Qweens” (21 кух). Вітаємо переможців!
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/DSC_1059.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/DSC_1049.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/DSC_1056.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/DSC_1057.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG-4189690dc39b6d199487301ff08db38a-V.jpg)