Місяць травень щедрий на родинні свята.З метою формування шанобливого ставлення до сім’ї, батьків, сімейних традицій у гуртожитку Вищого професійного училища № 22 м. Сарни вихователі Ніна Федорович та Валентина Михаревич провели виховний захід «Сила родинного вогнища » . В ході якого присутні мали можливість поділитись сімейними звичаями, традиціями, обрядами українських родин. Багато теплих слів прозвучало про самих рідних людей – маму, тата, бабусю. А завершився захід складанням «Квітки побажань родини ». З незапам’ятних часів сім’я була і залишається основою основ, як запорука продовження роду, виховання дітей, громадян своєї країни.Тож доброму роду нема переводу.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_1087-1024x683.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_1100-1024x683.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_1106-1024x683.jpg)