З метою формування у школярів відповідального відношення до вибору професії; актуалізації проблеми успішного вибору професії; формування навичок групової роботи та усвідомлення ними відмінності між бажаннями (Я-Хочу), можливостями (Я-Можу) та із врахуванням вимог соціального середовища (Я-Треба) у «Центрі професійної орієнтації», на базі Вищого професійного училища № 22 м. Сарни, систематично проходять заняття з тренінгового курсу «ЗНАЮ, ЩО ХОЧУ»
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG-e758f130165541834f435262428a69fd-V.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_1072.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_1078.jpg)