ЗНАЮ, ЩО ХОЧУ!

З метою формування у школярів  відповідального відношення до вибору професії; актуалізації проблеми успішного вибору професії; формування навичок групової роботи та усвідомлення ними відмінності між бажаннями (Я-Хочу), можливостями (Я-Можу) та із врахуванням вимог соціального середовища (Я-Треба) у «Центрі професійної орієнтації»,  на базі Вищого професійного училища  № 22 м. Сарни,  систематично проходять заняття з тренінгового курсу «ЗНАЮ, ЩО ХОЧУ»

за висновками першого етапу конкурсу “Талановита Україна”, право представляти наш навчальний заклад в другому етапі обласного дистанційного конкурсу будуть К. Дриганець та В. Захожий з уривком з п’єси Ж. Безп’ятчук “діалог зі снайпером”.

«Затверджую»                                                                                                  Директор ВПУ-22 м.Сарни ____________В.ГОРОДНЮК План виховної роботи  на квітень  2024 р. І курс Дата провед. Час провед Назва заходу Місце проведен Відповідальний щоденно 9.00 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА  ХВИЛИНА МОВЧАННЯ аудиторії колектив  закладу протягом місяця     Обласний конкурс декоративно –ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край  »   Л. Шапірко керівники груп 04.04. […]

У нас в закладі пройшов І етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Членами журі серед конкурсантів обрано кращих – Криницьку Софію та Камзьолу Софію. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.