Рух – це здорово!

Відповідно до наказу Президента України від 30 травня 1988 року № 568/98 в Україні щорічно (1 червня) відзначається День захисту дітей.

Міністерством освіти і науки України, в рамках святкування Дня захисту дітей, 8 червня запланований Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід “Рух – це здорово”.

Викладачі фізичного виховання разом із учнями Вищого професійного училища № 22 м. Сарни також прийняли участь у заході. Зокрема були проведенні такі заходи: легкоатлетичний крос та загально-фізична підготовка.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.