Відповідно до наказу Президента України від 30 травня 1988 року № 568/98 в Україні щорічно (1 червня) відзначається День захисту дітей.
Міністерством освіти і науки України, в рамках святкування Дня захисту дітей, 8 червня запланований Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід “Рух – це здорово”.
Викладачі фізичного виховання разом із учнями Вищого професійного училища № 22 м. Сарни також прийняли участь у заході. Зокрема були проведенні такі заходи: легкоатлетичний крос та загально-фізична підготовка.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210527_095926.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210527_100128.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210527_100444.jpg)