Перший урок у ВПУ № 22 м. Сарни

1 вересня у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни викладачем історії Оксаною НАБУХОТНОЮ був проведений перший урок на тему «Історія нашої незалежності». Метою уроку було зацікавити здобувачів освіти першого року навчання до вивчення історії України, посилити відчуття любові до Батьківщини та її символіки.

Під час заходу учні мали можливість по роках простежити хід подій, відчути ту біль та тривогу, яку переживали демократи патріоти аби прийняти низку законів, а саме: «Декларація про державний суверенітет», «Акт проголошення незалежності», «Конституція».

На завершення здобувачі освіти окреслили свої бачення про Україну через 30 років.

Вище професійне училище № 22 м. Сарни – заклад який є «брендом» Поліського краю, де плекають традиції, але дивляться впевнено вперед. Це стартовий майданчик для сучасної професійної освіти з використанням інноваційних технологій та відкриття власної справи, яскраве життя можливостей для спорту, відпочинку, розваг.«Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити – покажи як ти […]

Кожна людина повинна дотримуватись усіх вимог пожежної безпеки, і не лише знати теорію, а й уміти діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації. В закладі освіти відбулися навчання в разі виникнення надзвичайних ситуацій, які завершились відпрацюванням навичок евакуації під час пожежі з навчально-побутового корпусу та гуртожитку закладу освіти.

Здобувачі освіти та викладачі Вищого професійного училища № 22 м. Сарни мали змогу завітати «На гостини до Миколая». Усіх зі святом привітали директор закладу освіти Володимир Городнюк та  голова профспілкового комітету Тетяна Мельникович, а також вручили дітям солодкі подарунки від Миколая. На завершення усі мали можливість насолодитися колядками у виконанні гурту «Поліська коляда», керівник Олена […]