Перший урок у ВПУ № 22 м. Сарни

1 вересня у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни викладачем історії Оксаною НАБУХОТНОЮ був проведений перший урок на тему «Історія нашої незалежності». Метою уроку було зацікавити здобувачів освіти першого року навчання до вивчення історії України, посилити відчуття любові до Батьківщини та її символіки.

Під час заходу учні мали можливість по роках простежити хід подій, відчути ту біль та тривогу, яку переживали демократи патріоти аби прийняти низку законів, а саме: «Декларація про державний суверенітет», «Акт проголошення незалежності», «Конституція».

На завершення здобувачі освіти окреслили свої бачення про Україну через 30 років.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.