Свято 1 вересня

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів, студентів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято,  яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

1 вересня у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни пройшло свято Першого дзвоника!

Директор закладу освіти Володимир ГОРОДНЮК  привітав  усіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня  Знань, який відкриває перед кожним із здобувачів освіти нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав  першокурсникам, батькам, викладачам  міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. А від усіх майстрів в/н та класних керівників привітала студентів класний керівник та викладач англійської мови Елла АТЯСОВА.

На завершення урочистої лінійки пролунала музична композиція від  Наталії СЕРГІЙЧУК

Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!

за висновками першого етапу конкурсу “Талановита Україна”, право представляти наш навчальний заклад в другому етапі обласного дистанційного конкурсу будуть К. Дриганець та В. Захожий з уривком з п’єси Ж. Безп’ятчук “діалог зі снайпером”.

«Затверджую»                                                                                                  Директор ВПУ-22 м.Сарни ____________В.ГОРОДНЮК План виховної роботи  на квітень  2024 р. І курс Дата провед. Час провед Назва заходу Місце проведен Відповідальний щоденно 9.00 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА  ХВИЛИНА МОВЧАННЯ аудиторії колектив  закладу протягом місяця     Обласний конкурс декоративно –ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край  »   Л. Шапірко керівники груп 04.04. […]

У нас в закладі пройшов І етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Членами журі серед конкурсантів обрано кращих – Криницьку Софію та Камзьолу Софію. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.