Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів, студентів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
1 вересня у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни пройшло свято Першого дзвоника!
Директор закладу освіти Володимир ГОРОДНЮК привітав усіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня Знань, який відкриває перед кожним із здобувачів освіти нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав першокурсникам, батькам, викладачам міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. А від усіх майстрів в/н та класних керівників привітала студентів класний керівник та викладач англійської мови Елла АТЯСОВА.
На завершення урочистої лінійки пролунала музична композиція від Наталії СЕРГІЙЧУК
Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_1675.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_1669.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_1677-1024x473.jpg)