Свято 1 вересня

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів, студентів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято,  яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

1 вересня у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни пройшло свято Першого дзвоника!

Директор закладу освіти Володимир ГОРОДНЮК  привітав  усіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня  Знань, який відкриває перед кожним із здобувачів освіти нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав  першокурсникам, батькам, викладачам  міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. А від усіх майстрів в/н та класних керівників привітала студентів класний керівник та викладач англійської мови Елла АТЯСОВА.

На завершення урочистої лінійки пролунала музична композиція від  Наталії СЕРГІЙЧУК

Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.