Сьогодні у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни відбулася перша поставка обладнання для започаткування нового сучасного навчально-практичного центру діагностики та рихтування автомобілів, який створено в рамках проєкту з розвитку місцевого партнерства зайнятості, що протягом 2020-2021 рр. пілотується Міжнародною організацією праці в Україні (МОП).
На базі навчально-практичного центру здійснюватиметься підготовка спеціалістів з комп’ютерної діагностики автомобілів та та їх рихтування. Обладнання придбано за рахунок фінансування Міністерства закордонних справ Данії, в рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», що впроваджується Міжнародною організацією праці.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0105.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0124.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0084.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0155.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0175.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0193-1024x610.jpg)