У вересні компанія Google святкує свій День народження

Ми щодня використовуємо сервіси Google для роботи, навчання та розваг. Але чи знаємо ми про усі можливості найпопулярніших сервісів та програмних продуктів? Чи знаємо історію та секрети успіху Google? Адже така інформація неодмінно допоможе у навчанні та професійному розвитку.

В цьому групі 30 вб (викладач Дударик О.А.)  допоміг розібратися

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «Ок, Google, з Днем народження!»,

взявши участь  у якому здобувачі освіти привітали компанію Google.

Переможці нагороджені дипломами  ІІ та ІІІ ступенів та солодкими подарунками від профспілкового комітету Вищого професійного училища № 22 м. Сарни (голова Мельникович Т.Я.), а решта здобувачів освіти отримали іменні сертифікати за участь.

В рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства” та до Дня боротьби зі СНІДом, психологом Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Антоном Морським, було проведено просвітницький захід “ТИ МАЄШ ЗНАТИ”, який був спрямований на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності про ВІЛ / СНІД та його профілактику.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом психологічною службою Вищого професійного училища № 22 м. Сарни була проведена акція “Червона стрічка проти СНІДу”. Головна мета якої – привернути увагу інших людей до цього питання, підвищити обізнаність про епідемію СНІДу та способи передачі ВІЛ, а також підтримати хворих на СНІД. Кожен небайдужий зміг внести свій вклад у […]