ВПУ – 22 м. Сарни 85 років!

         На березі Случа, серед різнобарв’я квітів, дерев, кущів, під осінніми шатами кремезних дубів живе ціле містечко учнівської молоді під назвою – Вище професійне училище №22 м. Сарни, яке сьогодні святкує 85-річчя з дня заснування. Заклад освіти є не  тільки візитною карткою міста, його окрасою, але й гордістю і надією, впевненою дорогою у майбутнє багатьом випускникам шкіл  північного регіону  Рівненщини.

DCIM\100MEDIA

Як і кожен освітній заклад,  ВПУ №22  має свої витоки, історичне коріння. Рік 1961-ий – рік створення освітнього  закладу. Але свій “родовід” воно мало ще задовго до цього року.

1936-ий рік у Сарнах була заснована поміщиком польська рільнича школа для підготовки однієї групи агрономів для роботи в господарствах поміщика.

За 85 років існування зі стін закладу освіти вийшло більше 25 тисяч спеціалістів, які працюють в різних галузях народного господарства нашої України: механізатори, будівельники, електрики, водії, бухгалтери, столяри, автомеханіки, оператори ЕОМ, виготовлювачі художніх виробів з лози, кухарі, бармени, перукарі. Своєю працею вони вносять вагомий вклад у розвиток  економіки незалежної України.

DCIM\100MEDIA

Зі святом тебе, Вище професійне училище № 22 м. Сарни!

за висновками першого етапу конкурсу “Талановита Україна”, право представляти наш навчальний заклад в другому етапі обласного дистанційного конкурсу будуть К. Дриганець та В. Захожий з уривком з п’єси Ж. Безп’ятчук “діалог зі снайпером”.

«Затверджую»                                                                                                  Директор ВПУ-22 м.Сарни ____________В.ГОРОДНЮК План виховної роботи  на квітень  2024 р. І курс Дата провед. Час провед Назва заходу Місце проведен Відповідальний щоденно 9.00 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА  ХВИЛИНА МОВЧАННЯ аудиторії колектив  закладу протягом місяця     Обласний конкурс декоративно –ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край  »   Л. Шапірко керівники груп 04.04. […]

У нас в закладі пройшов І етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Членами журі серед конкурсантів обрано кращих – Криницьку Софію та Камзьолу Софію. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.