ВПУ – 22 м. Сарни 85 років!

         На березі Случа, серед різнобарв’я квітів, дерев, кущів, під осінніми шатами кремезних дубів живе ціле містечко учнівської молоді під назвою – Вище професійне училище №22 м. Сарни, яке сьогодні святкує 85-річчя з дня заснування. Заклад освіти є не  тільки візитною карткою міста, його окрасою, але й гордістю і надією, впевненою дорогою у майбутнє багатьом випускникам шкіл  північного регіону  Рівненщини.

DCIM\100MEDIA

Як і кожен освітній заклад,  ВПУ №22  має свої витоки, історичне коріння. Рік 1961-ий – рік створення освітнього  закладу. Але свій “родовід” воно мало ще задовго до цього року.

1936-ий рік у Сарнах була заснована поміщиком польська рільнича школа для підготовки однієї групи агрономів для роботи в господарствах поміщика.

За 85 років існування зі стін закладу освіти вийшло більше 25 тисяч спеціалістів, які працюють в різних галузях народного господарства нашої України: механізатори, будівельники, електрики, водії, бухгалтери, столяри, автомеханіки, оператори ЕОМ, виготовлювачі художніх виробів з лози, кухарі, бармени, перукарі. Своєю працею вони вносять вагомий вклад у розвиток  економіки незалежної України.

DCIM\100MEDIA

Зі святом тебе, Вище професійне училище № 22 м. Сарни!

В нашому закладі пройшов відбірковий етап обласного конкурсу “Мій талант”. Журі обирало серед здобувачів освіти І курсу навчання кращих у номінаціях “Хореографія”, “Вокальне мистецтво” та “Театральне мистецтво художнього слова”.

Адміністрацією   Вищого професійного училища № 22 м. Сарни  була проведена зустріч із здобувачами   освіти  пільгових категорій. В ході  зустрічі  було наголошено    про необхідність соціальної адаптації у нових для них умовах, навчання  та проживання в гуртожитку, доведено про пільги, якими здобувачі  освіти  можуть скористатися під час  навчання, зайнятість в після урочний час. Таж звернуто увагу,  що […]

 В рамках  зміцнення партнерських взаємовідносин,  у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни,  відбулась   зустріч  за круглим столом  з представниками  Проєкту Міжнародної організації праці (МОП) “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”  та фахівцями Центру служби зайнятості м. Сарни. В ході  зустрічі  заклад  освіти  презентував присутнім напрацювання, які  зроблені  за час  функціонування центру […]