Засідання творчої групи з розроблення освітніх програм

Міністерство освіти і науки в рамках Програми ЄС “E4Skills: кращі навички для сучасної України” спільно з фінським національним агенством з питань освіти (EDUFI) здійнює розроблення освітніх програм для професійної (професійно-технічної) освіти на компетентнісній основі.

Викладач Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Віталій Сашко став учасником робочої групи та з 15-19 листопада разом із колегами розробляв освітню програму за професією “Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування”.

за висновками першого етапу конкурсу “Талановита Україна”, право представляти наш навчальний заклад в другому етапі обласного дистанційного конкурсу будуть К. Дриганець та В. Захожий з уривком з п’єси Ж. Безп’ятчук “діалог зі снайпером”.

«Затверджую»                                                                                                  Директор ВПУ-22 м.Сарни ____________В.ГОРОДНЮК План виховної роботи  на квітень  2024 р. І курс Дата провед. Час провед Назва заходу Місце проведен Відповідальний щоденно 9.00 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА  ХВИЛИНА МОВЧАННЯ аудиторії колектив  закладу протягом місяця     Обласний конкурс декоративно –ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край  »   Л. Шапірко керівники груп 04.04. […]

У нас в закладі пройшов І етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Членами журі серед конкурсантів обрано кращих – Криницьку Софію та Камзьолу Софію. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.