Засідання творчої групи з розроблення освітніх програм

Міністерство освіти і науки в рамках Програми ЄС “E4Skills: кращі навички для сучасної України” спільно з фінським національним агенством з питань освіти (EDUFI) здійнює розроблення освітніх програм для професійної (професійно-технічної) освіти на компетентнісній основі.

Викладач Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Віталій Сашко став учасником робочої групи та з 15-19 листопада разом із колегами розробляв освітню програму за професією “Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування”.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.