В рамках тижня «Правознавства» викладачем Оксаною Набухотною була проведена година спілкування «Право на працю», у ході якої здобувачі освіти мали можливість отримати інформацію про права і обов’язки працівників, про вік з якого можна працювати, як укладати трудовий договір, написати резюме. Викладач розкрила значення праці в житті людини, ознайомила присутніх з процесом працевлаштування, правами та обов’язками майбутніх працівників.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-653c6e4b0511c7c63f41e24ac662c063-V.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-f36af618d8ec235f73e9295633b462ea-V.jpg)