Тиждень правознавства

На завершення тижня «Правознавства» була проведена година спілкування на тему: «Я проти насилля» метою якої було формування у здобувачів освіти нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.   Викладачі історії та права Євген Дударик та Оксана Набухотна ознайомили усіх з причинами та видами насильства, проаналізували різні життєві ситуації, а також дали корисні поради щодо запобігання насильству.

Практичний психолог Антон Морський висвітлив актуальну проблему пов’язану із булінгом в учнівському середовищі.

Провідним бібліотекарем Раїсою Клок була створена тематична виставка: «Я знаю свої права».

Яскравого колориту додав флеш-моб «Світ без насильства» організований керівниками художньої самодіяльності Надією Фесовець та Катериною Шепель.

На завершення заходу здобувачі освіти були закликанні до людяності та толерантності по відношенню один до одного.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.