Тиждень правознавства

На завершення тижня «Правознавства» була проведена година спілкування на тему: «Я проти насилля» метою якої було формування у здобувачів освіти нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.   Викладачі історії та права Євген Дударик та Оксана Набухотна ознайомили усіх з причинами та видами насильства, проаналізували різні життєві ситуації, а також дали корисні поради щодо запобігання насильству.

Практичний психолог Антон Морський висвітлив актуальну проблему пов’язану із булінгом в учнівському середовищі.

Провідним бібліотекарем Раїсою Клок була створена тематична виставка: «Я знаю свої права».

Яскравого колориту додав флеш-моб «Світ без насильства» організований керівниками художньої самодіяльності Надією Фесовець та Катериною Шепель.

На завершення заходу здобувачі освіти були закликанні до людяності та толерантності по відношенню один до одного.

У добру путь !

 Для 385 кваліфікованих робітників та 38 фахових молодших бакалаврів  Вищого професійного училища № 22 м. Сарни  залишився позаду казково-незвіданий світ пізнання. Настав  час, що лежить на межі дитинства та дорослого життя, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Попереду самостійне життя. Заклад  освіти пишається  своїми  випускниками . В цей нелегкий […]

Учениця нашого закладу ГЛАДКА  Анна (керівник –Надія ФЕСОВЕЦЬ) посіла І місце у обласному заочному конкурсі драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна». Вітаємо та бажаємо нових перемог!

Випускний!

Ось і настав останній день здачі Державних кваліфікаційних атестацій. Сьогодні отримали дипломи кваліфікованих робітників ще три освітні групи: 09 ут (майстер в/н Марія БОРИСЮК); 22 бар (майстер в/н Надія СУЩИК); 014 мех (майстри в/н Іван ТРОПАК та Іван РУДНІК). Бажаємо випускникам успішного працевлаштування!