Тиждень правознавства

На завершення тижня «Правознавства» була проведена година спілкування на тему: «Я проти насилля» метою якої було формування у здобувачів освіти нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.   Викладачі історії та права Євген Дударик та Оксана Набухотна ознайомили усіх з причинами та видами насильства, проаналізували різні життєві ситуації, а також дали корисні поради щодо запобігання насильству.

Практичний психолог Антон Морський висвітлив актуальну проблему пов’язану із булінгом в учнівському середовищі.

Провідним бібліотекарем Раїсою Клок була створена тематична виставка: «Я знаю свої права».

Яскравого колориту додав флеш-моб «Світ без насильства» організований керівниками художньої самодіяльності Надією Фесовець та Катериною Шепель.

На завершення заходу здобувачі освіти були закликанні до людяності та толерантності по відношенню один до одного.

за висновками першого етапу конкурсу “Талановита Україна”, право представляти наш навчальний заклад в другому етапі обласного дистанційного конкурсу будуть К. Дриганець та В. Захожий з уривком з п’єси Ж. Безп’ятчук “діалог зі снайпером”.

«Затверджую»                                                                                                  Директор ВПУ-22 м.Сарни ____________В.ГОРОДНЮК План виховної роботи  на квітень  2024 р. І курс Дата провед. Час провед Назва заходу Місце проведен Відповідальний щоденно 9.00 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА  ХВИЛИНА МОВЧАННЯ аудиторії колектив  закладу протягом місяця     Обласний конкурс декоративно –ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край  »   Л. Шапірко керівники груп 04.04. […]

У нас в закладі пройшов І етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Членами журі серед конкурсантів обрано кращих – Криницьку Софію та Камзьолу Софію. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.