Наші досягнення за 2021 рік

Вище професійне училище № 22 м. Сарни – заклад який є «брендом» Поліського краю, де плекають традиції, але дивляться впевнено вперед. Це стартовий майданчик для сучасної професійної освіти з використанням інноваційних технологій та відкриття власної справи, яскраве життя можливостей для спорту, відпочинку, розваг.«Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити – покажи як ти робиш»

Підвівши підсумки роботи закладу освіти за рік – маємо

ТОП 10 досягнень ВПУ № 22 м. Сарни за 2021 рік:

Створено Центр профорієнтації у якому здобувачі освіти можуть отримати якісну консультацію щодо вибору (зміні) професії, визначення схильності до підприємницької діяльності, оцінки власних здібностей та навичок (Soft Skills), саморозвитку.

Відкрито «Центр сучасних деревообробних технологій», що дало можливість готувати висококваріфікованих робітників у галузі деревообробки.

В закладі освіти є переможці Всеукраїнських та обласних олімпіад у різних галузях.

Модернізовано кабінет фізики

Нещодавно було відкриття Навчально-практичного центру «Центр технологій на автомобільному транспорті «Північ», у рамках проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за підтримки уряду Данії

Обладнано кабінет для дистанційного навчання

На стадії завершення «Центр професійної досконалості» для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Машиніст дорожньо – будівельних машин», який створюється в рамках проекту EU4Skills: Кращі навички для сучасної України

Оновлено робоче місце майстра в Мулярній лабораторії

Осучаснено кімнати відпочинку в гуртожитку

Слухачами курсової підготовки з професії «Монтажник систем утеплення будівель і споруд» здійснено утеплення фасадів будівель закладу освіти

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.