Вище професійне училище № 22 м. Сарни – заклад який є «брендом» Поліського краю, де плекають традиції, але дивляться впевнено вперед. Це стартовий майданчик для сучасної професійної освіти з використанням інноваційних технологій та відкриття власної справи, яскраве життя можливостей для спорту, відпочинку, розваг.«Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити – покажи як ти робиш»
Підвівши підсумки роботи закладу освіти за рік – маємо
ТОП 10 досягнень ВПУ № 22 м. Сарни за 2021 рік:
Створено Центр профорієнтації у якому здобувачі освіти можуть отримати якісну консультацію щодо вибору (зміні) професії, визначення схильності до підприємницької діяльності, оцінки власних здібностей та навичок (Soft Skills), саморозвитку.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Слайд1.jpg)
Відкрито «Центр сучасних деревообробних технологій», що дало можливість готувати висококваріфікованих робітників у галузі деревообробки.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Слайд2.jpg)
В закладі освіти є переможці Всеукраїнських та обласних олімпіад у різних галузях.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Слайд3.jpg)
Модернізовано кабінет фізики
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Слайд4.jpg)
Нещодавно було відкриття Навчально-практичного центру «Центр технологій на автомобільному транспорті «Північ», у рамках проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за підтримки уряду Данії
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Слайд5.jpg)
Обладнано кабінет для дистанційного навчання
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Слайд6.jpg)
На стадії завершення «Центр професійної досконалості» для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Машиніст дорожньо – будівельних машин», який створюється в рамках проекту EU4Skills: Кращі навички для сучасної України
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Слайд7.jpg)
Оновлено робоче місце майстра в Мулярній лабораторії
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Слайд8.jpg)
Осучаснено кімнати відпочинку в гуртожитку
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Слайд9.jpg)
Слухачами курсової підготовки з професії «Монтажник систем утеплення будівель і споруд» здійснено утеплення фасадів будівель закладу освіти
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Слайд10.jpg)