Ой яка чудова українська мова!

21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни вшанували нашу рідну, українську мову яскравим флешмобом. Юнаки та юнки згадали найяскравіші звичаї рідного слова, його силу і красу, прочитали улюблені поезії про мову, переглядували найкращі кліпи та презентації про українську мову.

В цей складний для України час молодь продемонструвала свою патріотичну позицію, вшановуючи рідну, українську мову, яка є для нас мовою єднання

Викладачем  Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Михайлом ЖАБЧИКОМ був проведений відкритий урок з фізичного виховання «Гімнастика. Акробатичні вправи». На уроці здобувачі освіти  групи 23 кухарів, кондитерів, під керівництвом викладача,   провели розминку методом колового тренування, а потім самостійно виконували акробатичні вправи по станціях, а саме: перекид вперед, стійку на лопатках, гімнастичний міст, обертання гімнастичного […]

У закладі пройшов перший етап обласного конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА». Серед учасників кращим визнано тріо Іваницька Ольга, Іваницький Ілля та Іваницький Андрій.

Сьогодні, у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни, викладачем ПДР Анатолієм КОВАЛЬЧУКОМ був проведений відкритий урок «Проїзд перехресть». На уроці здобувачі освіти групи 134 мех, разом з викладачем, розглядали різні ситуації проїзду перехресть та вирішували їх. Для кращого розуміння теми урок був доповнений змістовним відео.