Реквієм Небесній Сотні

У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні вихователь  гуртожитку О.Ільчук, разом із вихованцями,  провела урок мужності і патріотизму «Небесна Сотня воїнів Майдану».

Лейтмотивом заходу  були слова: «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні – Героям слава, Слава Героям Майдану». У знак скорботи хвилиною  пам’яті «Герої не вмирають…Просто йдуть…» присутні  вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.