Реквієм Небесній Сотні

У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні вихователь  гуртожитку О.Ільчук, разом із вихованцями,  провела урок мужності і патріотизму «Небесна Сотня воїнів Майдану».

Лейтмотивом заходу  були слова: «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні – Героям слава, Слава Героям Майдану». У знак скорботи хвилиною  пам’яті «Герої не вмирають…Просто йдуть…» присутні  вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

за висновками першого етапу конкурсу “Талановита Україна”, право представляти наш навчальний заклад в другому етапі обласного дистанційного конкурсу будуть К. Дриганець та В. Захожий з уривком з п’єси Ж. Безп’ятчук “діалог зі снайпером”.

«Затверджую»                                                                                                  Директор ВПУ-22 м.Сарни ____________В.ГОРОДНЮК План виховної роботи  на квітень  2024 р. І курс Дата провед. Час провед Назва заходу Місце проведен Відповідальний щоденно 9.00 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА  ХВИЛИНА МОВЧАННЯ аудиторії колектив  закладу протягом місяця     Обласний конкурс декоративно –ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край  »   Л. Шапірко керівники груп 04.04. […]

У нас в закладі пройшов І етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Членами журі серед конкурсантів обрано кращих – Криницьку Софію та Камзьолу Софію. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.