Ми проти куріння

22.02.2022 в гуртожитку закладу освіти психологом Антоном Морським та здобувачами освіти групи 27-ст було проведено психологічний тренінг  “Негативний вплив та шкідливість цигарок”. В ході тренінгу здобувачі освіти виступили із спільним проєктом “Наслідки куріння” та прийняли участь в акції “Обміняй цигарку на цукерку”, а також пройшли анкетування “Проблема шкідливих звичок для учня”

ВПУ №22 м. Сарни! Все буде Україна! #ДеньУкраїнськоїДержавності2022 #СпадкоємціВільноїДержави #Рівненщина_Професійна #ВсеБудеПТО #ВсеБудеУкраїна.

У добру путь !

 Для 385 кваліфікованих робітників та 38 фахових молодших бакалаврів  Вищого професійного училища № 22 м. Сарни  залишився позаду казково-незвіданий світ пізнання. Настав  час, що лежить на межі дитинства та дорослого життя, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Попереду самостійне життя. Заклад  освіти пишається  своїми  випускниками . В цей нелегкий […]

Учениця нашого закладу ГЛАДКА  Анна (керівник –Надія ФЕСОВЕЦЬ) посіла І місце у обласному заочному конкурсі драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна». Вітаємо та бажаємо нових перемог!