Мова нас єднає

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, її порівнюють зі співом солов’я. Про мову як духовний скарб нації, про те, що вона живе в наших серцях, йшла мова під час виховного  заходу “Краща мова єднання – це українська!”, який  підготувала вихователь  гуртожитку Оксана Коваленко.   А завершився  захід словами: « Мова  є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається  наш  народ»

У добру путь !

 Для 385 кваліфікованих робітників та 38 фахових молодших бакалаврів  Вищого професійного училища № 22 м. Сарни  залишився позаду казково-незвіданий світ пізнання. Настав  час, що лежить на межі дитинства та дорослого життя, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Попереду самостійне життя. Заклад  освіти пишається  своїми  випускниками . В цей нелегкий […]

Учениця нашого закладу ГЛАДКА  Анна (керівник –Надія ФЕСОВЕЦЬ) посіла І місце у обласному заочному конкурсі драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна». Вітаємо та бажаємо нових перемог!

Випускний!

Ось і настав останній день здачі Державних кваліфікаційних атестацій. Сьогодні отримали дипломи кваліфікованих робітників ще три освітні групи: 09 ут (майстер в/н Марія БОРИСЮК); 22 бар (майстер в/н Надія СУЩИК); 014 мех (майстри в/н Іван ТРОПАК та Іван РУДНІК). Бажаємо випускникам успішного працевлаштування!