Моя Україна – єдина та вільна

“Моя Україна – єдина та вільна” – під таким гаслом проходив Віртуальний арт – простір для учнівської молоді, ініційований профтехосвітянами із Запоріжжя. Долучилися до цього цікавого проєкту і здобувачі освіти ВПУ-22 м.Сарни разом із своїм наставником Тамарою Киреєвою. Конкурсна робота , відеопрезентація “Поезія – це завжди неповторність”, ввібрала в себе і красу та силу поетичного слова, і челенж “Ми  любимо Ліну Костенко”, і презентацію професій, які можуть здобути молоді українці в нашому училищі. Нас оцінили – ми отримали дипломи і щирі слова подяки та впевненості в собі. Українці талановиті! Ми могутні й міцні в своїй мові.

Наше слово – наша сила! Разом  до перемоги!

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.