Хай не гаснуть наші щирі прагнення наблизити Перемог

Наша рідна Україна щоднини нівечиться ворожою ордою.

Болить, кожному з нас, бо всі ми любимо землю наших предків, наших дітей, свою землю, найдорожчу і найкращу. Війна змінила все: уклад життя, ритм трудових буднів, змінила нас самих.

Кожен з нас прагне щось зробити для того, щоб закінчилась війна та прийшла довгоочікувана мить Перемоги.

Колектив Вище професійне училище № 22 м. Сарни також долучився до потрібних та важливих волонтерських справ. Їх було багато, і були вони різні за характером, складністю, трудомісткістю. Головне, що всі вони стали маленькою дещицею наближення нашої Перемоги.

Одну цікаву та хитромудру волонтерську роботу слід відмітити особливо. Щодня група викладачів закладу освіти приходить в місце, де виготовляють вкрай потрібні для фронту речі. Робота кропітка, вимагає особливої уваги та сил.

Потрібні робочі руки, енергійні, справні.

Якщо на початку війни, відмічає керівник волонтерської групи, бажаючих допомагати було дуже багато, то з часом патріотично-волонтерський запал згас, а він так необхідний наразі, коли карта бойових дій міняється щоднини, а ворог стає лютішим та безжаліснішими. Воїни на фронті потребують наших дій та підтримки.

Тож звертаємося до всіх небайдужих та активних українців, які можуть долучитися до волонтерської допомоги по виготовленню вкрай необхідних засобів для наших найкращих ЗСУ, поповнити наші ряди

(Вище професійне училище № 22 м. Сарни, та волонтерський центр м. Сарни, Корендюк Олександр 0984558782)

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.