Вітаємо з перемогою!

Учениця нашого закладу ГЛАДКА  Анна (керівник Надія ФЕСОВЕЦЬ) посіла І місце у обласному заочному конкурсі драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна».

Вітаємо та бажаємо нових перемог!

ВПУ №22 м. Сарни! Все буде Україна! #ДеньУкраїнськоїДержавності2022 #СпадкоємціВільноїДержави #Рівненщина_Професійна #ВсеБудеПТО #ВсеБудеУкраїна.

У добру путь !

 Для 385 кваліфікованих робітників та 38 фахових молодших бакалаврів  Вищого професійного училища № 22 м. Сарни  залишився позаду казково-незвіданий світ пізнання. Настав  час, що лежить на межі дитинства та дорослого життя, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Попереду самостійне життя. Заклад  освіти пишається  своїми  випускниками . В цей нелегкий […]

Випускний!

Ось і настав останній день здачі Державних кваліфікаційних атестацій. Сьогодні отримали дипломи кваліфікованих робітників ще три освітні групи: 09 ут (майстер в/н Марія БОРИСЮК); 22 бар (майстер в/н Надія СУЩИК); 014 мех (майстри в/н Іван ТРОПАК та Іван РУДНІК). Бажаємо випускникам успішного працевлаштування!