Всеукраїнська конференція «Кар’єрне консультування в дії»

Сьогодні, заступник директора з НВихР Лариса ШАПІРКО та керівник «Центру інформації та профорієнтації» Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Яна Дударик  прийняли участь у панельній дискусії «Кар’єрне консультування учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти: виклики сьогодення та плани на майбутнє», яка відбувалась в рамках Всеукраїнської конференції «Кар’єрне консультування в дії».

На панельній дискусії були обговорені питання слабких місць у кар’єрному консультуванні та про можливості створення ефективних центрів кар’єри, а також про  особливості кар’єрного консультування, що є найбільш визначними в  контексті професійної (професійно-технічної) освіти.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.