Поділись теплом душі

Здобувачі освіти, разом із майстрами виробничого навчання кафедри «Кухарів, кондитерів, барменів»,  Вищого  професійного  училища № 22 м. Сарни провели благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. На ньому був представлений широкий вибір солодощів, випічки та багато чого іншого. Приємно відмітити високу якість запропонованого –солодощі задовільнили б смакові рецептори найвибагливіших гурманів.

Велика подяка всім здобувачам освіти та майстрам виробничого навчання, які приймали участь в організації та проведенні благодійного заходу. До ярмарку також долучились працівнияки та учні, які  зробили значний внесок у збір коштів.

Усі зібрані кошти передадуть до благодійного фонду на потреби ЗСУ. Разом ми сила!

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.