Толерантність врятує світ

       У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче.

     З метою створення безпечного освітнього середовища, запобігання вчинення   злочинів, правопорушень, проявів булінгу    попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів вихователі  гуртожитку В.Михаревич  та В.Вознюк  провели  годину спілкування   «Ми проти насильства».  Це нагода ще раз нагадати  про існування   проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.