Чужих дітей не буває

    В   закладі освіти  особлива увага й турбота  здобувачам  освіти, кого доля обділила батьківським теплом та материнською ласкою.

 Відбулась традиційна зустріч адміністрації   із здобувачами освіти  пільгової категорії. Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Кожен охочий мав змогу поставити запитання та отримати на нього вичерпну відповідь. Конструктивна, відверта розмова, обговорення актуальних питань життя сприятиме вдосконаленню організації освітнього процесу, ефективному вирішенню  проблем. А сама зустріч   завершилась  привітанням  зі святом Миколая  за сприянням  профспілкової організації закладу  освіти  та  корпорації  «Братерство  без кордонів Україна».

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.