Відкритий урок

Сьодні, майстром в/н Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Віталієм АБРАМЧУКОМ,  був проведений відкритий урок вступного інструктажу на тему: «Діагностування за герметичністю над поршневого простору двигуна автомобіля ГАЗ-3307».

Метою уроку було навчити здобувачів освіти діагностувати ГРМ і КШМ автомобіля за результатами вимірювання компресії. В ході уроку майстер в/н використовував новітні інформаційні технології та наочність.

Після перевірки вимірів компресії здобувачі освіти, під керівництвом майстра в/н зробили висновок про тип несправності у двигуні.

В нашому закладі пройшов відбірковий етап обласного конкурсу “Мій талант”. Журі обирало серед здобувачів освіти І курсу навчання кращих у номінаціях “Хореографія”, “Вокальне мистецтво” та “Театральне мистецтво художнього слова”.

Адміністрацією   Вищого професійного училища № 22 м. Сарни  була проведена зустріч із здобувачами   освіти  пільгових категорій. В ході  зустрічі  було наголошено    про необхідність соціальної адаптації у нових для них умовах, навчання  та проживання в гуртожитку, доведено про пільги, якими здобувачі  освіти  можуть скористатися під час  навчання, зайнятість в після урочний час. Таж звернуто увагу,  що […]

 В рамках  зміцнення партнерських взаємовідносин,  у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни,  відбулась   зустріч  за круглим столом  з представниками  Проєкту Міжнародної організації праці (МОП) “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”  та фахівцями Центру служби зайнятості м. Сарни. В ході  зустрічі  заклад  освіти  презентував присутнім напрацювання, які  зроблені  за час  функціонування центру […]