В єднанні сила і міць держави

    Боротьба за Українську самостійну соборну державу – найбільш яскрава сторінка історії українського народу. Реалізувалися мрії багатьох поколінь нашого народу про об’єднання в єдину державу.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. В гуртожитку вихователь Н.Федорович  провела історичний екскурс «Україна: соборна, вільна, сильна».

      Присутні  дізналися про історичне значення  Дня Соборності України, переглянули документальний фільм про події, коли був прийнятий ІV Універсал Центральної Ради, здійснили віртуальну подорож областями України. А завершився  захід флешмобом  «У єдності  наша сила»  та створенням  «ланцюгу єднання ».

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.